Фото ipress.ua

Першу групу кримчан-перебіжчиків із ЗСУ вивезли служити на Далекий Схід Росії

  Керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук Напередодні повідомив про те, що солдати-призовники з Криму відправляються служити на Далекий Схід.


  Сьогодні він уточнив: йдеться про солдатів строкової служби – жителів Криму, які проходили службу у ЗС України, а з окупацією Криму вирішили перейти на бік загарбників і присягнули на вірність Росії. З них була сформована команда, яку вже відправили ​​для продовження служби в підрозділ забезпечення одного з військових вузів РФ на Далекому Сході.

  Раніше за оперативними даними групи "Інформаційний спротив", він повідомив: у Криму почався масовий процес відправки до нових місць служби колишніх українських військовослужбовців, які виявили бажання служити окупантам. Зокрема , перебіжчиків відправляють продовжувати службу в російських військових частинах в Кавказькому регіоні – в основному в Дагестані.

  Паралельно у Криму йде мобілізація юнаків призовного віку на строкову службу. Відповідно до прийнятого в Росії екстериторіального принципу проходження строкової служби, кримчан відправляють служити в далекі регіони РФ – в основному на Далекий Схід.
  Попередній матеріал
  Джемілєв: попри заборони багато кримців мітингуватимуть завтра у Сімферополі
  Наступний матеріал
  Родичі героїв "Небесної сотні" зібрались у Києві і вимагають від влади розслідування
  Теги:
  Loading...