5.ua

Парубій: «кримський сценарій» готувався для половини України, але це було локалізовано

  Секретар РНБО Андрій Парубій заявляє про те, що іноземні спецслужби мали намір реалізувати сценарій, подібний до кримського, в інших регіонах України, але ці спроби вдалося припинити. Також секретар РНБО зазначив, що українську армію не може бути залучено до вирішення ситуації, оскільки у країні не введено військове положення.

  «Є інформація, що сценарій, який намальовано іноземними спецслужбами, мав розвиватися на більш широку територію інших областей України. Але ми її локалізували у Криму, і я думаю, що ми вживатимемо швидких та дієвих заходів, щоб локалізувати повністю», - сказав він на брифінгу.

  Парубій повідомив, що мова йде про центральні і східні області країни, для недопущення такого сценарію серйозно підвищена охорона адмінбудівель та важливих інфраструктурних об'єктах.

  Поки ситуацію у Криму намагаються локалізувати правоохоронці, внутрішні війська та інші підрозділи, пояснив Парубій. Він додав також, що спроба захоплення аеропортів у Криму була локалізована, фактично їх контролюють правоохоронні органи України.

  «Була спроба захоплення аеропортів (у Криму). Ця спроба була локалізована. Люди, які туди прийшли, зараз стоять блок-постами навколо аеропортів. Але фактично аеропорти контролюються правоохоронними органами України», - сказав секретар РНБО.

  Попередній матеріал
  Кримський парламент сьогодні призначить нову Раду міністрів
  Наступний матеріал
  У Донецьку вимагають повернути «мовний» закон Ківалова-Колесніченка
  Теги:
  Loading...