Парубій: армія мобілізує частину резервістів на військові збори

  Секретар РНБО Андрій Парубій закликав військовозобов'язаних українців узяти участь у навчальних зборах, влаштованих Міністерством оборони. У стінах парламенту він зачитав рішення Раднацбезу щодо невідкладних заходів у ситуації, що склалася.

  Серед пунтків документа – один таємний. Окрім того, РНБО зобов’язує уряд забезпечити фінансово українське військо. У планах Раднацбезу і звернення до держав-гарантів суверенітету України.

  Андрій Парубій, секретар РНБО: «Міністерству закордонних справ України невідкладно звернутися до зовнішньополітичних відомств окремих держав – підписантів Меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року – Сполучених Штатів Америки, Об’єднаного королівства Великобританії та Північної Ірландії із закликом забезпечити безпеку України та провести відповідні консультації офіційних осіб в місті Києві. Міністерство оборони по всій Україні викликає тих військовозобов’язаних, в яких є потреба в Збройних силах України. Тобто, мобілізаційні пункти, воєнкомати викликають тих людей, тих військовозобов’язаних, які зараз необхідні для Міністерства оборони України. Усі військовозобов’язані, яких викликають, повинні прибути у визначений час й у визначені місця, куди їх запрошують з воєнкоматів».

  Згідно з рішенням РНБО, в Україні також створюється оперативний штаб, до якого окрім Раднацбезу, увійдуть представники Міноборони, Прикордонної служби та Кабміну. Також держава посилює охорону важливих об’єктів, зокрема аеропортів.

  Попередній матеріал
  Німеччина подвоїть допомогу Україні – виділить ще 20 млн. євро
  Наступний матеріал
  Немиря: росіянам в Україні нічого не загрожує, дії військ РФ – незаконні
  Теги:
  Loading...