5.ua

Озброєні "аксьоновці" розкрадають пальне із захопленої бази

  З військової бази у Сімферополі вивозять українське дизпаливо. Вночі до місця зберігання паливно-мастильних матеріалів прибули кілька десятків невідомих, серед них – й 8 людей із автоматичною зброєю.

  Вони пред’явили документ за підписом віце-прем’єра Рустама Теміргалієва та заявили, що тепер пальне належить уряду автономії. Подробиці 5-му каналу повідомив голова регіонального медіа-центру у Криму Владислав Селезньов.

  Владислав Селезньов, начальник регіонального медіацентру Міноборони у АР Крим: "Источники из Симферополя сообщают, что сегодня ночью на базу хранения ГСМ, которая раньше была захвачена "силами самообороны Крыма", прибыло 25 неизвестных лиц, среди них были и автоматчики. Предъявив мандат крымского правительства, за подписью Темиргалиева, о том, что имущество базы принадлежит крымскому правительству – загнали на территорию воинской части три «наливняка» разного объема и загрузили в эти емкости топливо, которое хранится на базе. В настоящее время «наливняки» выходят за территорию части, уезжают в неизвестном направлении".

  фото lenta.ru

  Попередній матеріал
  До Криму прибула організована Росією група "євроспостерігачів"
  Наступний матеріал
  Кабмін збирається на екстрене засідання
  Теги:
  Loading...