5.ua

Окупований Севастополь може лишитись без електрики вже восени

  Мільйонні борги за поставлену електрику погрожують залишити анексований Росією Севастополь восени без електропостачання; а компанія "Севастопольенерго" вже ввела обмеження з постачання електроенергії для КП "Севелектроавтотранс".

  Про це 16 липня повідомляє видання "Крим.Реалії".

  Повідомляється, що сумарний борг заборгованості за спожиту електроенергію станом на 11 липня перевищив 240 млн. рублів. Основними боржниками є ЖКГ та бюджетні підприємства окупованого міста.

  "Погашення боргу відбувається, але частково і з великою затримкою. Проте, боржники продовжують споживати електроенергію без оплати. Нині вже введені обмеження з постачання електроенергії для КП "Севелектроавтотранс". Попередження вручені 13-ти найбільш великим боржникам", - повідомили виданню у прес-службі "Севастопольенерго".

  У компанії також попереджають, що сформована заборгованість може згубно позначитися на подальших постачаннях електроенергії до Севастополя і підготовки до осінньо-зимового періоду. Борги, що утворилися, перевищують суми місячного споживання Севастополя.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось про можливий незаконний експорт зерна з Криму.

  Попередній матеріал
  Євросуд з прав людини вимагає від Росії пояснень щодо утримання льотчиці Савченко
  Наступний матеріал
  Башар Асад приведений до присяги президента Сирії
  Теги:
  Loading...