5.ua

Окупанти Криму вдалися до етнічної дискримінації кримських татар - Лутковська

  Забороняючи в'їзд до Криму голові Меджлісу кримськотатарського народу Рефату Чубарову, Росія вдається до етнічної дискримінації. Про це заявила повноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська після розмови з Чубаровим, повідомляє УНІАН.


  "Як і в ситуації із забороною в’їзду на територію АР Крим Мустафі Джемілєву, дії посадових осіб Російської Федерації виходять за межі правового поля, а заборона на в’їзд повідомлена лише усно, без надання відповідного документу, який можливо було б оскаржити в установленому порядку", - вважає Лутковська.

  Омбудсмен зазначила, що такі дії російської сторони грубо порушують не лише норми законодавства Російської Федерації, які зараз де-факто діють на окупованій території Криму, але й низку фундаментальних прав і свобод корінного народу, закріплених в Декларації Організації Об’єднаних Націй про права корінних народів.
  "Очевидно, що репресивні дії окупаційної влади Автономної Республіки Крим є черговим проявом етнічної дискримінації, зокрема, у зв’язку із незалежною проукраїнською політикою кримських татар. Це ще один факт грубих порушень прав людини з боку Російської Федерації стосовно громадян України на окупованій території Криму", - наголошує омбудсмен.  Попередній матеріал
  У зоопарку Тайваню відсвяткували день народження панди
  Наступний матеріал
  Вночі проросійські терористи обстріляли українських військових
  Теги:
  Loading...