Окремі військові частини у Криму мають проблеми з харчами

  Одну з військових частин у Бахчисараї продовжують блокувати невідомі в камуфлЯжі. Кореспонденти 5 каналу нарахували таких людей - кілька десятків. Раніше свідки повідомляли про кількасот озброєних і шість БТРів.

   

  Відомо, що в облогу українських військових узяли після візиту самопроголошеного міністра оборони Криму. Збирається він і до сусідньої військової частини - №2904. Її - поки що не блокують. Натомість, повідомляють вояки, до них відучора ходять переговорники, які не відрекомендовуються, але вимагають перейти на бік самопроголошеного уряду.

  Володимир Садовнік, командир військової частини 2904:«Не могу сказать, что они в камуфлированной форме, купленной, наверное где-то в магазине "Рыбак". Вот он представился, что он начальник самообороны Бахчисарая. Вел себя довольно вызывающе, угрожал, потому что вам тут жить в Крыму, все, уходите. Пообещал - весь личный состав у меня на взводе - пообещал, что подтянутся люди, будут со мной и моим личным составом разговаривать. Вот я жду, кто сейчас приедет».

  В обох військових частинах 5 каналу повідомили, що мають проблеми із харчами. Підтримати армійців вирішили місцеві жінки - влаштували акцію, під час якої передали солдатам та офіцерам продукти.

  Попередній матеріал
  Березовський пропонував українським офіцерам зарплату російських військових
  Наступний матеріал
  Турчинов звільнив чотирьох керівників обласних СБУ
  Теги:
  Loading...