5.ua

Оголошений у міжнародний розшук Курченко планує купити мережу заправок у Криму

  Сергій Курченко, українськими правоохоронними органами,  веде переговори про покупку другої за величиною кримської мережі АЗС ТЕС, що складається з 70 станцій.


  Про підготовку операції розповіли топ-менеджери двох компаній-нафтотрейдерів, пише "ЛІГАБізнесІнформ".

  Як повідомляється, ТЕС вже третя мережа АЗС, яку хоче придбати опальний бізнесмен.

  Нагадаємо, навесні цього року Курченко придбав кримські мережі "Современник" і "Лукойл-Україна". Після завершення операції Курченку може належити 118 кримських заправок і він формально буде контролювати більше 25% роздрібного ринку нафтопродуктів на окупованому Кримському півострові.

  "Переговори почалися ще в квітні і проходять в Москві, - розповів керівник великого нафтотрейдера. - Швидше за все, угода відбудеться найближчим часом".

  Мережа АЗС ТЕС входить в однойменну корпорацію, що є найбільшим паливним гравцем в Криму.

  Крім заправок корпорації належить дві нафтобази, а також перевалочний комплекс в Керчі з резервуарним парком близько 20 000 тонн, розрахованим на перевалку мазуту і дизпалива. Компанії групи також займаються оптовою торгівлею нафтопродуктами і готельним бізнесом.

  Власниками ТЕС є кримчани Геннадій Бейм і його син Сергій.

  "У даний час йде мова тільки про покупку АЗС ТЕС, - уточнило інше джерело, - Питання про непрофільний бізнес корпорації не варте".

  У самій корпорації ТЕС коментувати інформацію про угоду не стали. У травні корпорація ТЕС позбулася трьох АЗС, які перебували на материковій частині України. Їх викупила кримська компанія ДЮН.
  Попередній матеріал
  Завтра держсекретар США поговорить з головою МЗС Росії
  Наступний матеріал
  Ярема: воєнний стан на Донбасі до інавгурації не введуть
  Теги:
  Loading...