Аргументы недели Крым

Новий "віце-прем'єр" Криму мав судимість за розкрадання 1,5 млн грн - Джемілєв

  Призначений на посаду віце-прем'єр-міністра самопроголошеної Республіки Крим замість Ленура Іслямова Руслан Бальбек раніше був судимий за розкрадання коштів туристичної компанії. Про це заявив лідер кримських татар, народний депутат України Мустафа Джемілєв, передає УНІАН.

  ''Іслямова звинуватили нібито в політичній ангажованості і замість нього поставили якогось Руслана Бальбека, який раніше сидів за крадіжку в цілому 1,5 млн грн у компанії ТEZ-Tour. І коли ця компанія звернулася за роз'ясненнями, в чому справа, прокуратура Криму доповіла, що це дуже потрібна людина і її потрібно звільнити'', - розповів Джемілєв.

  ''Крім того, у нас є відомості, що ще в 2006 році він (Бальбек – ред.) був завербований ФСБ Росії для роботи з розколу кримськотатарського народу'', - додав він.

  28 травня парламент самопроголошеної Республіки Крим звільнив з посади в.о. заступника голови Ради міністрів Криму висуванця Меджлісу Ленура Іслямова, на його місце призначивши опозиційного Меджлісу кримськотатарського громадського діяча Руслана Бальбека.

  Попередній матеріал
  Керівництво АТО готове організувати коридор для евакуації мирного населення Слов’янська
  Наступний матеріал
  Терористи на Донбасі несуть важкі втрати - Тимчук
  Теги:
  Loading...