5.ua

На РНБО була здійснена масова DoS-атака - Сюмар

  Сьогодні на Раду національної безпеки і оборони України була здійснена масова DoS-атака і фактично Рада залишилися без зв’язку.

  Про це сказала на брифінгу заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар, повідомляє УНІАН.

  «Вперше за всю історію РНБО сьогодні відбулася масова DoS-атака і нам на декілька годин заблокували роботу. Ми залишилися фактично без зв’язку, але станом на зараз можемо знову ефективно працювати», - підкреслила Сюмар.

  Вона вважає, що це могло статися у зв’язку з тим, що було зроблено багато для того, щоб «прорвати інформаційну блокаду. Зокрема, прорвано інформаційну блокаду до військових частин, які є в Криму, бо з Миколаївської та Херсонської області відбувається трансляція радіосигналу». За її словами, це на сьогодні фактично «ледь не єдина можливість для наших військових частин отримувати інформацію з України, оскільки в Криму навіть мобільний зв’язок «глушиться».

  Сюмар також повідомила, що «з вівторка почнеться мовлення англійської та російської редакції каналу «Перший Юкрейн» на супутнику. Вона додала, що «це вперше масова присутність російською мовою українських інформаційних месиджів, які хочемо транслювати Росії, країнам СНД і на Заході».

  Попередній матеріал
  ЦВК доручила заблокувати доступ до бази даних Держреєстру виборців органам реєстру, утвореним у Криму
  Наступний матеріал
  Курс гривні поступово продовжує рости
  Теги:
  Loading...