5.ua

МЗС вимагає від Кремля пустити дипломатів до затриманих в Криму українців  Досі вітчизняні дипломати не бачилися з кіномитцем та ще трьома ув'язненими українцями. Вони перебувають в одному з московських слідчих ізоляторів.

  Речник МЗС Євген Перебийніс повідомив: "Сьогодні до Міністерства закордонних справ України було викликано тимчасового повіреного у справах Російської федерації в Україні Андрія Воробйова, якому вручено чергову ноту щодо порушення російською стороною у випадку із затриманням згаданих громадян України положень консульської конвенції між Україною та Російською федерацією та з вимогою негайно забезпечити реалізацію права консульської посадової особи на зустріч з українцями у місці їхнього утримання".

  Натомість, до затриманих приходили представники російських неурядових організацій. За їхніми словами, стан здоров'я наших співвітчизників задовільний, і скарг на умови утримання у них немає.

  Нагадаємо, кінорежисера Олега Сенцова затримали 11-го травня у його рідному Сімферополі, згодом етапували до Москви. А кілька днів тому ФСБ назвала митця "терористом" і членом "Правого сектору". Друзі кінорежисера кажуть, що це абсурд.  Попередній матеріал
  Луганський прикордонний загін передислоковано у інше місце
  Наступний матеріал
  Завтра держсекретар США поговорить з головою МЗС Росії
  Теги:
  Loading...