5.ua

Мустафа Джемільов приготував сюрприз для російських окупантів Криму

  Російські війська, які окупували Крим, не пускають народного депутата Мустафу Джемільова на півострів. Про це сказав сам народний депутат, колишній голова Меджлісу, передає УНІАН.

  Разом з тим, сам Джемільов не виключив, що в разі, якщо він дійсно не буде допущений на територію Криму, то він має можливість зробити сюрприз окупантам.

  "Якими будуть мої дії, якщо мене туди не пустять, нехай поки що буде таємницею і сюрпризом для окупаційної влади. Не будемо давати їм можливості підготуватися", - сказав він.

  Джемільов запевнив, що "однозначно, обов'язково буде в Криму". Разом з тим, він зазначив, що не знає точно, чи заборонила йому кримська "влада" в'їзд на півострів.

  "Верховна Рада автономії прийняла якусь постанову, яка забороняє в'їзд на територію Криму більше ніж 200 народним депутатам , які проголосували за розпуск парламенту Криму. Поки що прізвища, хто саме в цей список персон нон-грата увійшов, не оголосили", - зазначив Джемілєв.

  За його словами,  якщо дійсно така заборона є і вона стосується в тому числі депутатів від Криму, то це внесе новий елемент напруженості в ситуацію.

  "Наприклад, я не уявляю, як влада може мені заборонити в'їзд до Криму. Чи уявляють вони, що тоді відбуватиметься на території Криму?", - додав Джемільов, коментуючи можливу заборону в’їзду.

  Попередній матеріал
  Цьогорічний Барселонський марафон перетворився на проукраїнську акцію
  Наступний матеріал
  Британська влада і опозиція вимагають максимально жорстких дій щодо Росії
  Теги:
  Loading...