фото YouTube

Міністр оборони обіцяє повернути українські війська до Криму

  Повернути українські військові частини до Криму обіцяє міністр оборони. Михайло Коваль заявив, що жодна із виведених з автономії частин не розформована і перебуває на материковій частині тимчасово. Завдання номер один – зберегти боєздатність і повернутись до місць базування на території АРК, наголосив міністр.


  "Це наша українська територія, ми її нікому не віддамо і наші війська будуть там", – переконує Михайло Коваль.

  Нагадаємо, станом на вечір п’ятниці, за даними Генштабу ЗСУ, з території Криму на материкову частину України прибули 4124 військовослужбовці та члени їх сімей. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства оборони України.

  Відомство інформує, що серед них 1422 офіцерів, 103 курсанти, 1838 сержантів і контрактників, 18 працівників ЗС України, а також 743 члени сімей військовослужбовців, у тому числі 274 дитини.

  З цієї кількості найбільше представників Військово-морських сил (2862 військовослужбовці та члени їхніх сімей). 835 осіб – представники Повітряних сил, інші - з частин безпосереднього підпорядкування Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

  Також до материкової частини України з Криму виведено вже 429 одиниць озброєння та військової техніки. Зокрема, півострів покинули 13 кораблів, катерів та суден Військово-Морських Сил, 181 одиниця автомобільної техніки, більше 60 одиниць бронетехніки та 25 одиниць авіаційної техніки, а також техніка ракетно-артилерійського озброєння, зв’язку, тилу тощо.
  Попередній матеріал
  Рада федерації Росії шукає порозуміння з деякими українськими депутатами
  Наступний матеріал
  Обама: Путін має побачити – вся міжнародна спільнота проти нього
  Теги:
  Loading...