5.ua

Майже тисячу переселенців з Криму влаштовано на Львівщині

  На тимчасове проживання на Львівщині вже влаштовано 959 мешканців із Криму і південно-східних областей.

  Про це повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Яковець.

  "Станом на 9.00 год. 20 березня 2014 року ще 123 мешканців із АР Крим та південно-східних областей влаштовано на тимчасове проживання в львівські сім’ї." – розповіла Яковець.

  Так, на Львівщині вже гостює 959 біженців, серед яких 537 дорослих та 422 дітей. Ще 10 сімейсамостійно прибули на територію області і перебувають в своїх родичів та знайомих.

  Також за останню добу зросла кількість осіб, які виявили бажання приїхати на тимчасове проживання у Львівську область і звернулись на гарячу лінію обласної ради та адміністрації. За інформацією департаменту соціального захисту населення ЛОДА уже 1919 осіб хочуть тимчасово проживати на Львівщині, з них 937 – дорослі, 982 – діти.

  Для тих, хто вирішив переселитися до інших регіонів, Міністерство соцполітики розробило спеціальні рекомендації. Просять цих людей зателефонувати на "гарячу лінію" міністерства або Кабміну. Для отримання пенсій, допомоги та інших видів соціальної виплати урядовці просять звертатися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду - дізнатися їхні адреси можна, зателефонувавши на “гарячі лінії”. З питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у школах і дитсадочках, працевлаштування, відновлення втрачених документів у Кабміні просять звертатися до обласних державних адміністрацій за місцем перебування.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада ухвалила заяву щодо гарантії прав кримськотатарського народу
  Наступний матеріал
  Обама попередив Кремль про "більш руйнівні економічні дії"
  Теги:
  Loading...