5.ua

Лавров заперечив присутність російських військ у Криму

  На вулицях кримських міст зі зброєю не російські військові, а місцеві сили самооборони. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на прес-конференції зі своїм іспанським колегою у Мадриді.

  Усі військовослужбовці Чорноморського флоту перебувають у постійних місцях дислокації, біля яких було вжито додаткових особливих заходів підвищеної пильності. Водночас Міністр закордонних справ Росії назвав неконституційною зміну влади в Україні і поклав відповідальність за напружену ситуацію у сусідній країні на світову спільноту, яка підтримувала антиурядові протести. Сергій Лавров наголосив, що згідно будапештського меморандуму, носієм суверенітету є президент України, проти якого захід застосував санкції.

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії: «Носителями суверенитета являются президент, другие члены украинского руководства, против которых достаточно давно были введены санкции, в частности, США. А Евросоюз угрожает им санкциями за то, что они воспользовались своими полномочиями в отношении принятия решений о том, подписывать или не подписывать международные договоры».

  Попередній матеріал
  Зенітно-ракетний полк в Євпаторії готується до штурму
  Наступний матеріал
  МЗС Франції радить Росії розпочати діалог з Україною
  Теги:
  Loading...