5.ua

Латвія не визнає результатів кримського "референдуму"

  Офіційна Рига не визнає результатів кримського "референдуму" та рішуче засуджує агресію Росії проти суверенної України.

  Про це заявив Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіту Даудзе на зустрічі з заступником Міністра закордонних справ України Данилом Лубківським, повідомляє прес-служба МЗС.

  Співрозмовники обмінялися думками щодо внутрішньополітичної ситуації в Україні, насамперед, у зв'язку з проведенням в АР Крим так званого «референдуму». Даудзе наголосила, що офіційна Рига не визнає результатів цього «волевиявлення» та рішуче засуджує агресію РФ проти суверенної України. Співрозмовниця підтвердила беззастережну підтримку Латвією суверенітету і територіальної цілісності України та наголосила на готовності її країни надавати максимальне сприяння нашій державі у її зусиллях з протидії окупації.

  Заступник глави зовнішньополітичного відомства України Д.Лубківський подякував за рішучу підтримку Латвією України та наголосив, що сьогодні, як ніколи, актуальною є консолідація зусиль міжнародної спільноти для гарантування територіальної цілісності України.

  Сторони також торкнулися питань європейської інтеграції України та конкретних пропозицій Латвії щодо передачі свого досвіду на шляху приєднання до ЄС.

  Попередній матеріал
  У Криму поховали закатованого кримського татарина – Решата Аметова
  Наступний матеріал
  Керівника Першого національного примусили написати заяву про відставку
  Теги:
  Loading...