Фото fleet.sebastopol.ua

Корабель управління "Донбас" повернули ВМС України

  Згідно з досягнутими домовленостями під час переговорного процесу між оборонними відомствами України та Росії,  ВМС України повернули до свого складу корабель управління "Донбас".

  Про це повідомляє веб-сайт газети Міноборони "Флот України".

  15 квітня, по обіді, за допомогою двох буксирів Чорноморського флоту корабель відшвартувався від причалу Вугільної бухти, пройшов уздовж Севастопольської бухти і, залишивши за кормою її бонові ворота, взяв курс до нового місця базування - порту Одеси.

  За інформацією командира бригади надводних кораблів капітана 1 рангу Олексія Доскато, перед початком руху було вжито усіх заходів щодо забезпечення безаварійної експлуатації матеріальної частини і недопущення навігаційних пригод.
    - У нейтральних водах, неподалік Севастополя, тільки-но "Донбас" опинився під повним контролем українських військових моряків, на ньому було піднято Військово-морський прапор, - повідомив командир бригади.

  Корабель управління "Донбас" став четвертим після ракетного катера "Прилуки", танкера "Фастів" і судна розмагнічування "Балта", що після захоплення у березні російськими військовими був повернений  Військово-Морським Силам Збройних Сил України та перебазований до Одеси.

  Попередній матеріал
  Білий дім: уряд України має відповісти на провокації
  Наступний матеріал
  Россільгоспнагляд повернув 38 тонн українського сухого молока
  Теги:
  Loading...