5.ua

Генсек НАТО звинуватив Кремль у дестабілізації східноєвропейського регіону

  З різкою критикою у бік Росії - виступив у Вашингтоні Генеральний секретар Північно-Атлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен. Він звинуватив Кремль у дестабілізації східноєвропейського регіону.

  А також висловив занепокоєння, що після анексії Криму Росія може спробувати захопити і східноєвропейські регіони України. Такий шлях - приведе Москву до повної ізоляції на міжнародній арені. Оптимальним способом вирішити конфлікт - генсек НАТО вважає дипломатичні методи. Між тим у своєму Твіттері Расмуссен запевнив: Альянс не змінив планів розгортання протиракетної оборони в Європі, зокрема в Румунії та Польщі.

  Андерс Фоґ Расмуссен, генсек НАТО: "Російська військова агресія в Україні - це зухвале порушення міжнародних зобов’язань. У історії Європи і раніше були серйозні конфлікти - Балкани в дев’яностих, у Грузії в 2008-му. Але ця криза - найсерйозніша у новітній історії і несе найбільшу загрозу стабільності цілого регіону. І ці події розгортаються просто на кордоні з блоком НАТО. З боку Росії це ревізіонізм, спроба повернути історію у зворотній бік, провести на карті Європи нові кордони, вирішувати суперечки силою. Це дуже небезпечно".

  Попередній матеріал
  Представники Радбезу ООН вчергове закликали Росію вивести війська з Криму
  Наступний матеріал
  Сепаратисти мають звільнити заручників вночі,- прес-служба Турчинова
  Теги:
  Loading...