5.ua

Досі заблокована 36 бригада берегової оборони ВМС України

  Третю добу заблокованою російськими військовими залишається 36-та бригада військ берегової оборони ВМС України, що базується у селищі Перевальне Сімферопольського району. Озброєні автоматами люди розташовані по периметру військової частини.

  Із журналістами не спілкуються, проте їх роботі не заважають. Неподалік паркану української військової частини прибульці розмістили свій табір. Це два великих армійських намети та близько 2 десятків автівок. На території військової частини в бойовій готовності залишаються українські солдати. З території мають можливість вийти лише командири задля переговорів, однак до воріт пресу не підпускають молодики з «кримської самооборони», що за кілька метрів від воріт поставили власні блокпости. З російськими прапорами, вони скандують «Росія» і дякують за захист російським військовим.

  Валерій Бойко, заступник командира 36 бригади: «Сдаваться нам никто не предлагал, оружие сдавать нам предлагали, но на это у нас есть военное руководство, которое нам по этому поводу никаких командных указаний не давало в боевом уставе написано, если будет штурм, то будет оборона. Но я далек от мысли что будет штурм и будет война какая-то».

  Перша жінка: «Мы стоим тут со своими мужьями, с военными которые стоят с той стороны, и будем стоять столько, сколько нужно».

  Друга жінка: «Мы живем и работаем в этой вот воинской части. у меня там зять там сейчас стоит и я хочу чтобы он чтобы было все хорошо. Потому что напряжены нервы у всех и стой и с этой стороны».

  Попередній матеріал
  Парубій: План Росії провалений
  Наступний матеріал
  Історія російських інтервенцій. Інфографіка
  Теги:
  Loading...