5.ua

До 21 березня в Криму оголосили перемир'я

  Досягнуто домовленостей щодо припинення блокування військових частин Збройних Сил України в Криму та недопущення будь-яких провокацій до 21 березня. Про це 16 березня, повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх перед початком засідання Кабінету Міністрів України у Києві.

   "До 21 березня російські війська не будуть здійснювати жодних заходів щодо військових частин Збройних Сил України, дислокованих на території Автономної Республіки Крим", – зазначив Ігор Тенюх.

  За його словами, відповідної домовленості було досягнуто між командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України, представниками керівництва Міністерства оборони Російської Федерації та командування Чорноморського флоту.

  Керівник оборонного відомства України підкреслив, що особовий склад військових частин Збройних Сил України в Криму готовий виконувати завдання керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

  "Подальші рішення залежатимуть від того, як розвиватиметься ситуація", – наголосив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх, коментуючи розвиток кримських подій.

  Попередній матеріал
  "Володимир Володимирович, ви брехун", - молодий киянин повернув Путіну годинник
  Наступний матеріал
  Білоруський "бацька" пообіцяв бути осторонь російської агресії проти України
  Теги:
  Loading...