5.ua

Десантники 25-ї бригади повертаються з Криму додому

  Отримавши наказ командувача Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, розвідувально-десантна рота 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, яка в лютому цього року прибула до розташування 36-ї окремої бригади берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України у смт Перевальне для участі у планових спільних навчаннях з військами берегової оборони, організовано, з особистою зброєю і технікою, вирушила до постійного місця дислокації до смт Гвардійське Дніпропетровської області. Про це 23 березня повідомили в Міноборони України.

   "Під час подій на території АР Крим воїни-десантники стали активними учасниками оборони військового містечка, продемонструвавши взірцеву мужність, витримку та патріотизм", - підкреслюють в Міноборони України.

  Як повідомив заступник командира 36-ї окремої бригади берегової оборони по роботі з особовим складом підполковник Валерій Бойко, на даний час визначені завдання особовим складом виконані і вони повертаються до місця постійної дислокації.

  Попередній матеріал
  Заворушення у столиці Іспанії - десятки постраждалих і затриманих
  Наступний матеріал
  Командувач НАТО в Європі: Росія перестала бути партнером, а стала супротивником
  Теги:
  Loading...