uainfo.org

Частина українських військовослужбовців в Перевальному припиняє опір російським окупантам

  Деякі українські військовослужбовці з 36-ї бригади у Перевальному повернули зброю на склад деякими військовими. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук в Facebook із посиланням на оперативні дані групи "Інформаційне опір".

  "Наразі особовий склад бригади здає зброю на склад. Далі українські військові будуть визначатися: або приймати присягу на вірність окупантам, або звільнятися з армії, або евакуюватися на материк", — написав Тимчук.

  Військовослужбовці, що залишились без зброї продовжують чекати на рішення з Києва до 21 березня. 

  "Інші чекають на рішення з Київа до 21 березня. Наші військовослужбовці до цієї дати бажають почути чітку позицію українського військово-політичного керівництва відносно перспектив перебування українського війська в Криму", - додав в повідомленні Дмитро Тимчук.

  Бригада, ака дислокується в кримському селі Перевальне, вже третій тиждень заблокована російськими солдатами.

  При тому, російська окупаційна влада заявила про те, що з 20 березня в Перевальному починають працювати представники Федеральної міграційної служби РФ, вони, за словами Тимчука, мають в екстреному порядку видавати російські паспорти тим українським військовикам, які висловлять побажання далі служити Росії.

  Фото uainfo.org

  Попередній матеріал
  МАУ відмінили авіарейси в Сімферополь
  Наступний матеріал
  В Донецьку на вулицях роздають "бюлетені" для референдуму
  Теги:
  Loading...