5.ua

Бжезинський з НАТО пообіцяв Україні підтримку відносно Криму

  У четвер, 6 березня, в Будинку Уряду відбулася зустріч Першого віце-прем'єр-міністра України Віталія Яреми з Віце-президентом Атлантичної ради США Деймоном Вілсоном, радником Атлантичної ради США Іоаном Бжезинським, директором Польського інституту міжнародних справ Марчином Заборовським та аналітиком з питань України Польського інституту міжнародних справ Євгеном Воробйовим. Про це 7 березня повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

  Під час зустрічі Віталій Ярема обговорив з представниками міжнародних організацій поточні події в Україні, зокрема, було підняте питання російсько-українського конфлікту в Автономній Республіці Крим. В ході розмови Віталій Ярема зазначив, що «Україна і наш народ останнім часом переживає непрості часи, які пов'язані зі зміною влади і тими злочинами, які влада Януковича вчинила проти власного народу».

  «А сьогодні маємо новий виклик, ще більш серйозний - зовнішня агресія з боку Російської Федерації», - додав політик.

  Деймон Вілсон та Іоан Бжезинський зі свого боку висловили необхідність та готовність надання підтримки Україні з боку її західних партнерів. Окрему увагу під час своїх виступів вони приділили питанню розробки «дорожньої карти» політики Сполучених Штатів Америки та Європейського Союзу для підтримки України.

  Говорячи про роботу Кабінету Міністрів України, Віталій Ярема наголосив, що «основними завданнями нового Уряду є якнайшвидше встановлення миру на території України, оперативне розслідування злочинів, вчинених попередньою владою, та встановлення демократії і верховенства права на території України».

  Насамкінець Перший віце-прем'єр-міністр подякував за підтримку України у такий складний момент. «Сьогодні будь-яка підтримка міжнародних інституцій, особливо тих, які мають великий авторитет у світі, є для нас надзвичайно важливою», - сказав він.

  Політик додав, що протягом останніх днів лише завдяки тиску з боку міжнародних організацій російська сторона понизила темп тієї агресії, який спостерігався у перші дні.

  Попередній матеріал
  Японія готова надати Україні фінансову допомогу
  Наступний матеріал
  Обама з Путіним обговорили українську кризу
  Теги:
  Loading...