5.ua

Біля Чонгару зловили російського шпигуна (ФОТО)

  Поблизу тимчасового пункту пропуску "Чонгар" зранку 14 березня затримано громадянина Російської Федерації, що прямував у бік АР Крим. Про це повідомила прес-служба СБУ. Як повідомляється, під час особистого догляду у затриманого виявлено автомат АКС-74 з 5 магазинами, спорядженими бойовими набоями. Він був одягнутий у чорну форму спецпризначенця без розпізнавальних знаків. При собі іноземець мав кілька посвідчень на різні прізвища.

  "Службою безпеки України здобуто документ, який підтверджує, що затриманий є співробітником військової розвідки збройних сил Російської Федерації. Вже встановлено, що громадянин РФ виконував шпигунсько-диверсійні завдання на території Херсонської області. Управлінням СБ України у Херсонській області здійснюються невідкладні оперативно-слідчі дії зі встановлення спільників диверсанта", - підкреслює СБУ.

  Служба повідомила, що відповідні документи у цій справі скеровані до Європейського Суду з прав людини для приєднання їх до доказової бази Заяви № 20958/14 "Україна проти Росії", від 13 березня 2014 року.

  Фото СБУ

  11

  12

  Попередній матеріал
  Самооборона Майдану почала бойову підготовку
  Наступний матеріал
  В Криму озброєні бойовики викрали українського військового медика
  Теги:
  Loading...