5.ua

Аеропорт Сімферополя повністю під контролем невідомих озброєних людей

  Депутат Одеської обласної ради Олексій Гончаренко, в своєму блозі повідомив, що станом на 28 лютого аеропорт столиці Кримської автономії контролюють численні озброєні особи.

  При тому, жодних розпізнавальних знаків, за свідченням Гончаренка, на їх одязі не помітно.

  «Перебуваю зараз в аеропорту Сімферополя. Територію біля пасажирського терміналу патрулює декілька десятків людей у камуфляжі , з автоматами і ручними кулеметами. На одязі цих людей немає нашивок і будь-яких розпізнавальних знаків . Спроби звернутися до них вони ігнорують. Спільно з ними працює кілька десятків людей у цивільному з георгіївськими стрічками на одязі. Вони не говорять з якої вони організації і називаються «громадянами Криму». Дуже багато представників іноземних ЗМІ», - свідчить депутат.

  За його словами, база цих озброєних людей знаходиться в приміщенні ресторану аеропорту. Люди в камуфляжі навмисне позують пресі , створюючи дуже специфічну «картинку» . Іноді на території з'являються розгублені співробітники МВС України, які не вчиняють будь-яких дій.

  «Сам аеропорт працює в звичайному режимі , приймає і відправляє рейси. Тільки що від аеропорту в кортежі від'їхав Володимир Жириновський», - додає Гончаренко.

  Фото - Олексія Гончаренка

  Попередній матеріал
  До Держдуми Росії внесли законопроекти про спрощення приєднання частин інших держав
  Наступний матеріал
  Депутати проголосували за недовіру Нацраді з телебачення і радіо
  Теги:
  Loading...