0629.com.ua

Російські сайти, які вербували бойовиків на Донбас, перейшли на вербування найманців до Сирії

Ціла низка російських сайтів і груп у соціальних мережах опублікували повідомлення про початок набору добровольців на війну в Сирії.

Один із таких сайтів, який ще недавно займався постачанням бойовиків на маріупольський напрямок, сьогодні оголосив набір до Сирії, передає 0629.com.ua. Там бойовиків набирають "для участі у спеціальних заходах у складі російської місії, спрямованих на стабілізацію обстановки в регіоні, охорону важливих об'єктів і посилення військово-політичної присутності Росії на території Сирії в цілях недопущення становлення там проамериканського чи релігійно-екстремістського режиму, який загрожує всьому цивілізованому світу".

Вербувальники не приховують, що йдеться саме про набір найманців: "Набір на контрактній основі, є система відпусток, мінімальний контракт від півроку. Більш повна інформація вже на точці збору, координати якої видаються після проходження первинної співбесіди та збору необхідних, нижчеперелічених документів".

Координатор набору Сергій Попов стверджує, що набір проходить паралельно з набором в "Новоросію", заявляючи: "Вистоїть Донбас – вистоїть і Сирія". Який зв'язок між цими країнами – вербувальник не пояснює. Тим часом, журналісти виявили у соціальних мережах перші повідомлення про загибель бойовиків зі складу російсько-терористичних військ на Донбасі на новій війні.

Нагадаємо, сьогодні у ЄС заявили, що Росія "повинна припинити" удари по "помірних" повстанцях у Сирії, а союзник Кремля Башар Асад повинен піти з посади рано чи пізно.

Попередній матеріал
У Туреччині заарештували 50 підозрюваних у зв’язках з "Ісламською державою"
Наступний матеріал
Через російські ракети у Сирії авіакомпанії міняють маршрути літаків
Теги:
Loading...