mvs.gov.ua

Американські тренери провели відкритий урок для поліції Одеси

Офіційний візит американських гостей - Вільяма Браунфілда та його помічника Крістофера Смітта - проходив у рамках підготовки нової патрульної служби в Одесі.

21 липня в Одесі американські інструктори провели лекцію і відкритий урок для майбутніх патрульних міста, повідомляє прес-служба управління МВС області.

Лекцію для майбутніх поліцейських провів в Одеському державному університеті внутрішніх справ заступник держсекретаря США Вільям Браунфілд. Окрім цього, на занятті майбутні патрульні відпрацьовували навички поведінки з порушниками закону, які перебувають у нетверезому стані.

Як зазначили у прес-службі, наразі курс з тактичної підготовки, який проходить під контролем американських інструкторів, опановують близько 200 осіб. Через тиждень до цього курсу приєднається ще один потік.

За словами заступника держсекретаря, для навчання українських поліцейських запрошено кращих представників державно-патрульної служби штату Каліфорнія. Він також додав: "Я задоволений результатами підготовки курсантів Нової поліції та маю величезні сподівання щодо них, оскільки мешканці Одеси, як і мешканці Каліфорнії, бажають бачити на вулицях свого міста чесних, ефективних та сміливих правоохоронців".

У прес-службі нагадали, що навчання у майбутніх поліцейських завершаться наприкінці серпня.

Як повідомляв 5.ua, з листопада нова поліція почне працювати в Дніпропетровську.

Попередній матеріал
Порошенко: Натреновані морські піхотинці вирушили до Маріуполя
Наступний матеріал
Шокін застосовує всі інструменти тиску на депутатів, що намагалися ініціювати його звільнення – "Центр протидії корупції"
Теги:
Loading...