Фото прес-служби Мінмолодьспорту

Українець завоював "срібло" на етапі Кубка світу зі скелелазіння

Український спортсмен Даниїл Болдирєв завоював "срібло" на етапі Кубка світу зі скелелазіння.

У французькому місті Шамоні завершилися змагання на швидкість і складність в рамках етапу Кубка Світу і Чемпіонату Європи. Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.

Даниїл Болдирєв знову став другим у швидкості. У фіналі Даниїл біг з чеським спортсменом Лібором Хроза (Libor Xroza). Спочатку забіг був зупинений - суддя зафіксував у Даниїла фальшстарт. Спортсмени зробили перестартовку і фінішували з однаковим результатом - 5,70 секунд.

Судді ухвалили рішення бігти ще раз. І знову був зафіксований фальстарт у Даниїла і перше місце судді віддали чеському спортсмену.

Нагадаємо, у 2014 році Даниїл Болдирєв став володарем Кубка світу зі скелелазіння.

На Донбасі СБУ затримала кілька автомобілів, які незаконно перевозили будматеріали і продукти харчування терористам
    Помер польський мільярдер Ян Кульчик, який інвестував в українські енергетичні активи