casinozru.com

Зневірений безробітний індієць виграв $150 тис. у лотерею

Чоловік купив лотерейний білет за 50 рупій (0,75$)

Мешканець Індії Мофіджул Рахіма Шейх, який приїхав у штат Керала в пошуках роботи, виграв 10 млн рупій (близько $150 тис.) в державну лотерею. Про це пише Mashable.

22-річний хлопець прибув в Кералу в березні, щоб заробити грошей на утримання батьків, дружини і восьмимісячної доньки. Йому вдалося влаштуватися у фірму, що займається будівництвом. Пропрацювавши три дні і отримавши першу платню, індієць купив лотерейний білет за 50 рупій (0,75$).

Зірвавши джекпот, Шейх почав побоюватися за свою безпеку і збереження фінансів. Він звернувся до місцевого відділення поліції. Співробітники правоохоронних органів допомогли індійцеві відкрити рахунок у банку. Шейх повідомив, що має намір повернутися в рідну Західну Бенгалію, де він не міг знайти роботу. Члени його родини сподіваються, що він заснує якийсь бізнес.

Уряд штату Керала першим у країні запустив власну лотерею для поповнення бюджету. Називається вона Karunya, розіграші відбуваються щотижня. Приватні лотереї у штаті заборонені.

Як повідомляв 5.ua, у США на аукціоні збиралися виставити лотерейний білет, який щомісяця збагачує власника на тисячу доларів

mashable.com

Попередній матеріал
У Києві покажуть новітні українські розробки, завдяки яким військові можуть бачити і чути за десятки кілометрів
Наступний матеріал
Порошенко: Росія створює точки нестабільності
Loading...

У США не можуть знайти щасливця, який виграв $63 млн у лотерею

Мігрант із Сенегалу виграв в іспанську лотерею 400 тисяч євро

В Іспанії зірвали джекпот найбільшої у світі лотереї Ель Ґордо

В Іспанії в лотерею розігрують 2 млрд євро

У США водій вантажівки виграв у лотерею $153 млн

Переможець лотереї отримає можливість вдарити мера американського містечка електрошокером