У Лондоні стартував 'Дух Різдва' 5 канал

Жодних "дощиків" та ялинкових кульок: у Лондоні стартував "Дух Різдва"

Цього року в моді скандинавський дизайн новорічних свят

У Лондоні відкрився "Дух Різдва" – ярмарок дизайну різдвяно-новорічних свят. Учасники обіцяють, що тепло і комфорт інтер’єру з моди не вийде, однак від яскравих вогнів і блискіток цьогоріч краще відмовитися.

За словами творців, цього року на зимові свята у моді скандинавський стиль. У тренді знову сріблястий та сірий кольори, однак на стендах немає жодного "дощику", а на різдвяній ялинці – яскравих кульок.

Скандинавський дизайн передбачає чисті лінії, більше графіки і принтів. Це помітно і у моді, і у стилі товарів для дому.

"Данський дизайн – дуже мінімалістичний, але часто менше – значить більше. Ми любимо фігурні деталі. І не обов’язково традиційні кольори – червоний, блакитний чи зелений. Ми поєднуємо їх зі сріблястим відтінком", – пояснює директор "Данської колекції" Юдіт Йорґенсен.

Як зазначається, на виставці представлені колекції 750 бутіків дизайну. Окрім поширеного скандинавського стилю, їх об’єднує ще одна риса – комфорт і тепло різдвяних інтер’єрів, тобто переважання спокійних кольорів та натуральних матеріалів.

"Різдвяний скандинавський дизайн зараз дуже популярний. У ньому більше фігурок казкових персонажів і менше блискіток, менше сліпучого світла, але більше традиційних відтінків сірого", – каже дизайнер зі Швеції Лісселот Осуґо.

Повідомляється, що ярмарок триватиме впродовж тижня. За цей час організатори очікують щонайменше 50 тисяч відвідувачів. Більшість із них будуть не лише глядачами, але й покупцями, сподіваються дизайнери.

Нонна Стефанова, "5 канал" 

Попередній матеріал
На Львівщині розпочато масштабні міжнародні навчання "Кленова арка – 2016"
Наступний матеріал
В.о. керівника Нацполіції Одеської області призначили Вадима Могилу

"Зірковий вертеп" потішив саркастично-політичною різдвяною виставою

У Черкасах встановили новий національний рекорд - із наймасовішого виконання різдвяної колядки