орел
5.ua

Врятувати хижака: Унікальний центр реабілітації тварин рятує двох червонокнижних птахів

Орлів незаконно використовували вуличні фотографи

Унікальний центр реабілітації тварин Галицького національного природного парку прихистив двох червонокнижних птахів: орла-могильника та орлана-білохвоста. Їх конфіскували у вуличних фотографів та передали на реабілітацію прикарпатським ветеринарам.

Зазначається, що у Львові птахів незаконно експлуатували вуличні фотографи. Фахівці переконані, бідолах ще маленькими викрали з гнізд браконьєри.

"Птах повинен рухатися, щоб не було атрофії м’язів. Він повинен літати, рухатися, а йому цього, звичайно, не давали", – пояснив заступник директора Галицького національного природного парку Володимир Бучко.

Тепер ці велетенські хижаки освоюються у просторому вольєрі заввишки 8 метрів та площею у півгектара. Для потреб тварин у парку збудували один із найбільших в Україні вольєрів. Для орлів тут облаштували навіть невеличкий басейн.

Крім орлів, у цьому реабілітаційному центрі мешкає ще одна жертва приватного звіринця – єнотовидний собака. Він потрапив у притулок із пораненим оком.

Загалом, нині у центрі реабілітації Галицького національного природного парку мешкає більше сотні птахів та тварин.

За словами директора парку Олега Гайдука, фахівці прагнуть максимально наблизити умови перебування тварин до природних. " Робимо вольєри масивні, великі, так щоб місцевість була і лісова, і степова. Так щоб вони могли відчути те все, що на природі", – каже він.

Нагадаємо, раніше "5 канал" повідомляв, що в Одеському зоопарку фахівці намагалися врятувати крокодила, відібраного у вуличного фотографа.

Наталія Лозовик, Сергій Попович, "5 канал"

Попередній матеріал
Європейський суд з прав людини відхилив скарги трьох мешканців Донбасу проти України та РФ
Наступний матеріал
Шкіряк озвучив кількість вірян-учасників хресної ходи УПЦ КП

Екологи: дедалі менше птахів повертаються в Україну після зими

У штаті Нью-Йорк вимикатимуть освітлення заради птахів

Реконструкція Київського зоопарку обійдеться у 300 млн грн

В Одеському зоопарку рятують крокодила, відібраного у вуличного фотографа