У США з'явиться літній табір для любителів марихуани

  Це перший табір такого спрямування, відкрити його вдалося завдяки легалізації марихуани в штаті Колорадо.

  В американському штаті Колорадо в липні відкриється перший літній табір CannaCamp для дорослих любителів марихуани, повідомляє The Daily Mirror, предає Lenta.ru. Учасникам табору запропонують взяти з собою коноплю для вживання з рекреаційною метою.  

  Відвідувачі CannaCamp зможуть взяти участь у кулінарних уроках з використанням марихуани, пройти спеціальний масаж, спробувати свої сили в художній майстерні, а також відвідати "канабіс-йогу". Крім того, на території табору, який розташується на 70 гектарах, працюватиме склодувна майстерня, де гості зможуть виготовити бонги – пристрої для куріння коноплі.

  Організувати табір стало можливим, оскільки в Колорадо повністю легалізували. Генеральний директор компанії Mary Jane Group, яка організовує CannaCamp, Джоел Шнайдер (Joel Schneider) уточнив, що в таборі буде створена безпечна і зручне середовище для того, щоб відвідувачі змогли насолодитися марихуаною.

  Нагадаємо, що Колорадо став першим штатом в історії країни, який видав дозвіл на вільну торгівлю марихуаною. Рішення ухвалили після референдуму. Окрім цього, вживати і зберігати марихуану дозволили в окрузі Колумбія. На федеральному рівні вживання марихуани в США залишається незаконним.

  Попередній матеріал
  Луганський блогер: Захоплені райони Донбасу – це територія, яка дозволила себе окупувати
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: бойовики щодня збільшують кількість обстрілів Донецького аеропорту