У Новосибірську невідомі почали розмальовувати білборди зі Сталіним

Напередодні по всьому місту встановили 25 великих білбордів з портретами радянського тирана – один із них уже розмалювали, а другий доповнили

У Новосибірську невідомі розмалювали зображення Йосипа Сталіна на вітальному білборді від КПРФ. Фото з місця подій з’явилось сьогодні у місцевому пабліку "АСТ-54" у соцмережі. Радянському тирану домалювали кумедні окуляри і карикатурну вишкірену посмішку. 

Згодом у тому ж пабліку з’явилось іще одне протестне фото з іншого місця. Цього разу невідомі активісти вочевидь не змогли дістатись самого плаката, тому просто перед ним на асфальті зробили трафаретний напис "Вусатий щезни" (російською "Усатый изыди").

Як повідомляє "Радіо Свобода", новосибірські комуністи вирішили привітати місто з Днем перемоги, і з дозволу місцевої влади розмістили 25 тематичних білбордів із зображенням Сталіна. Самі новосибірці поставилися до такої ініціативи неоднозначно – зазначається у повідомленні. Наприклад, видання "НГС. Новости. Новосибирск" описало подію у статті під назвою "Повісили тирана".

Рекламні щити зі Сталіним помітила навіть британська преса. Таблоїд Daily Mail присвятив акції новосибірських комуністів статтю, в якій зазначається: "При Сталіні більше одного мільйона людей були страчені в ході політичних чисток. Мільйони людей загинули в системі таборів (ГУЛАГ), внаслідок масового голоду і депортацій. Але все більше росіян в даний час захоплюються Сталіним як сильним лідером, який привів свою країну до перемоги і протистояв Заходу".

/
/
/

Нагадаємо, раніше в Росії відбулась хода з іконою Сталіна та відкрився "сталінський центр". 

Попередній матеріал
Гройсман: Даю 3 місяці Львівській митниці щоб навести лад
Наступний матеріал
ЗМІ: послом США в Україні стане жінка, яка працювала в Росії і в Сомалі

Суд над Савченко схожий на показові процеси часів Сталіна - євродепутат

Порошенко: Крим все більше нагадує сталінські часи

Порошенко: Поведінка окупантів у Криму – це відновлення сталінської політики проти кримських татар

Розвідка США прирівняла Путіна до Сталіна

Сьогодні в Росії відбулась хода з іконою Сталіна та відкрився "сталінський центр"

5 канал - трансляція наживо