5 канал

У Гельсінкі влаштували виставку картин, намальованих бурим ведмедем

Юусо вже 17 років. Він важить 423 кілограми. Малює переважно мордою та лапами

"Сильні та легкі дотики". Виставку з такою назвою провели в одній з галерей у фінській столиці. Клишоногий на ім'я Юусо представив 11 робіт. Кожну з них, за бажання, можна придбати. Вартість – від 50 до 4 тисяч євро.

"Коли я почула про виставку, я зрозуміла, що не можу її пропустити. І я щаслива, що прийшла сюди. Бо тут усі посміхаються – мовляв, як це – картини намальовані ведмедем. Тут дуже позитивна атмосфера", – ділиться враженнями відвідувачка виставки Лінда Луккала.

Юусо вже 17 років. Він важить 423 кілограми. Малює переважно мордою та лапами. Інколи працює широкими мазками. Як стверджують наглядачі ведмедя – той полюбляє блакитний та червоний кольори. Принаймні саме їх найбільше в його картинах.

"Юусо малює виключно у свій вільний час. Якщо ми спеціально попросимо його помалювати – будьте певні, він і лапою не ворухне. Малювати почне лише тоді, коли його залишать одного", – розповідає наглядач ведмедя Пасі Янтті.

Фінський ведмідь Юусо та його картини – фотогалерея

За своєрідним мольбертом Юусо проводить чимало часу. Тож захисники природи занепокоїлися – чи не може ведмідь отруїтися фарбою. Опікуни ж наполягають, що Юусо дозволяють використовувати лише екологічно безпечні матеріали, тож його здоров'ю нічого не загрожує. 

Арсен Цимбалюк, "5 канал"

Попередній матеріал
У Запорізькій області за збут наркотиків затримали працівників прокуратури
Наступний матеріал
Вбивство посла РФ у Туреччині: Заарештовано ще двох підозрюваних

Без кота і крамничка не та: Чотирилапі жителі магазинів Гонконгу стали героями фотовиставки

Знайомтесь: Пітбуль на ім'я Брінкс – найщасливіший собака у світі

У Росії на кордоні ворона не пустила естонця додому, вихопивши в нього паспорт