fishki.net

У Гарвардському університеті запускають спецкурс за серіалом "Гра престолів"

  Слухачі курсу вивчатимуть низку "архетипових персонажів" та шукатимуть їх аналоги в середньовічній історії та літературі

  У Гарвардському університеті запускають навчальний курс, пов'язаний з книжковою серією Джорджа Мартіна "Пісня льоду і полум'я" та відомим телевізійним серіалом "Гра престолів". Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Timе.

  Як стало відомо, курс отримав назву "Справжня гра престолів: від сучасних міфів до середньовічних моделей". Його слухачам розповідатимуть, як книжкова серія і телесеріал відображають, адаптують і перекручують історію і культуру середньовічного світу Євразії.

  Зокрема, передбачено дослідження низки "архетипових персонажів", серед яких король, хороша дружина, другий син, шукач пригод. Відповідні аналоги будуть знайдені в середньовічній історії, літературі, релігії і легендах.

  У виданні також зазначають, що головним джерелом курсу стануть біографії середньовічних королів.

  Як повідомлялося, у травні  у мережі з'явився офіційний трейлер 7 сезону "Гри престолів". У промо показані головні герої: Джон Сноу, Серсея, Тіріон та Джейме Ланістери, Дейенеріс Таргаріен зі своїми драконами.

  Нагадаємо також, що торік телевізійна фентезі-сага "Гра престолів" отримала телевізійну премію "Еммі" в номінації "найкращий драматичний серіал".

  Попередній матеріал
  Трамп офіційно оголосив про вихід США з Паризької кліматичної угоди
  Наступний матеріал
  Луценко розповів, як оточення Януковича офшорами з України кошти виводило
  Loading...

  На Мальті обвалилась відома за серіалом "Гра престолів" скеля "Лазурне вікно"

  Церемонія "Еммі-2016": Сага "Гра престолів" стала найкращим драматичним серіалом

  "Гра престолів" вирушить у концертне турне