5.ua

Поринути в історію: Інститут нацпам'яті створив мобільну гру до 100 років Соборності

Матеріал, закладений у гру, повністю відповідає шкільній програмі, таким чином школярі зможуть самостійно готуватися до ЗНО

Інститут національної пам'яті до 100-річчя Української революції 1917-1921 років створив гру для мобільних пристроїв. Про таке повідомляє "BBC-Україна".

Гра "100 років боротьби Української революції" зроблена за мотивами іншого проекту Інституту – однойменної настільної гри. Цим мобільним додатком в Інституті пам'яті вирішили "наповнити дозвілля підлітків змістовою інформацією, зробити так, щоб підлітки в ігровій формі змогли поринути у бурхливі події Української революції".

Крім того, матеріал, закладений у гру, повністю відповідає шкільній програмі, таким чином школярі зможуть самостійно готуватися до ЗНО, а вчителі – узагальнювати та систематизувати матеріал.

Як відомо, гра – це історична вікторина з елементами стратегії. Необхідно обирати одного з 12 героїв. Перед початком гри учасники мають обрати собі героя з 12 історичних постатей, серед них командувач звільненням Криму від більшовиків полковник Петро Болбочан, командир Січових стрільців Євген Коновалець, артилерист Олекса Алмазів та одна жінка – військова лікарка Христина Сушко. Вибір героя на перебіг гри не впливає. Далі йдуть картки з питаннями, потрібно обирати відповіді на запитання. Картки поділені за шістьма регіонами – Київщина, Лівобережжя, Поділля, Волинь, Галиччина, Схід і Південь. Коли гравці збирають по чотири картки з кожного регіону, вони, вважається, об’єднали українські землі. В цьому полягає мета гри.

Як зазначив В'ятрович, гаслом святкування 100-річчя Соборності стало "Разом з власної волі з 1919 року".

Довідка. Адаптація гри: смартфони та планшети на базі Android і iOS. Режим: багатокористувацький, без доступу до інтернету. Застосунок доступний для всіх версій Аndroid, починаючи з 5.1 та для всіх версій iOS. Аndroid-версія гри вже в магазині додатків Google Play (шукати поле "Українська революція"). ІОS-версія розміщена в магазині додатків Аpple store.

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
З нагоди Дня Соборності України в Києві запропонували перейменувати арку Дружби народів
Наступний матеріал
Порошенко вручив Патріарху Філарету звання Герой України та орден Держави
Loading...

Куди та на що йдуть гроші: у Черкасах створили онлайн-карту витрат із місцевого бюджету

Мобільний додаток для виклику поліції тепер діє в Дніпрі та області – як це працює

Подерті джинси: Меган Маркл помітили у незвичному для королівської родини стилі – фото

Модель із синдромом Дауна стала обличчям косметичного бренду – фото

Більше не найсамотніший: як науковці знайшли пару для жабки Ромео

Кричала із останніх сил: як українські військові врятували кішку Чучу під час зачистки будинку в "сірій зоні"