Victoria_Secret 5.ua

Красуні у спідньому та білизна з діамантів: у Парижі відгриміло шоу Victoria's Secret

Загалом на подіумі з'явилася 51 модель, а музичний супровід дівчатам із крилами забезпечували світові зірки

У Парижі відгриміло яскраве шоу Victoria's Secret. Нові моделі спідньої білизни традиційно представили найвідоміші моделі світу. Цього разу демонструвати модні зразки спідньої білизни приїхали до французької столиці. Зазвичай, шоу проводили у Сполучених Штатах - на батьківщині компанії.

"Париж - це столиця моди. Найвидовищніші покази відбуваються саме тут. І  саме тому Victoria's Secret нині тут", - каже модель зі світовим ім'ям Адріана Ліма.

На подіумі найвідоміші моделі світу: Белла і Джіджі Хадід, Лілі Олдрідж, Кендалл Дженнер, Алессандра Амбросіо. Попри багаторічний досвід, красуні зізнаються, підготовка до цього шоу - не з легких.

"Над цим ми працювали протягом усього року. Дуже важко дочекатися цього моменту. Тепер прийшов час святкувати", - усміхаючись каже Алессандра Амбросіо.

Загалом на подіумі з'явилася 51 модель. Музичний супровід дівчатам із крилами забезпечували також світові зірки. У знаменитому Гран-Пале разом із красунями з'являлися Леді Гага, Бруно Марк і репер The Weeknd.

/
/
/
/
/
/
/

Вперше крила за спиною виросли у найпопулярнішої моделі цього року Бели Хадід. Дівчина вийшла на сцену під пісню свого колишнього хлопця The Weekend, з яким розлучилася кілька тижнів тому. А знамениту білизну з діамантів та смарагдів вартістю три мільйони доларів цьогоріч приміряла Жасмін Тук. На бра з назвою "Яскрава ніч" - 9 тисяч дорогоцінних каменів.

Покази відбувалися за посилених заходів безпеки. У Парижі пам'ятають атаку терористів торік. Тому навіть відомі зірки потрапили під ретельну перевірку.

Михайло Прудник, "5 канал"

Попередній матеріал
Саміт ЄС розгляне питання ратифікації Нідерландами української асоціації 15-16 грудня
Наступний матеріал
Військові навчання на півдні України не несли загрози РФ – екс-заступник Генштабу

У Нью-Йорку стартувало грандіозне шоу іграшкових поїздів

Українська модель стала обличчям бренду Valentino