YouTube / Wall Street Journal

Користувачів мережі розчулила історія пінгвіна, який щороку долає тисячі кілометрів і повертається до свого рятівника

Щороку в червні пінгвін припливає до свого рятівника і живе з ним до лютого

У 2011 році 71-річний бразилець Жуан Перейра де Соуза з Ріо-де-Жанейро знайшов на узбережжі моря вмираючого магелланового пінгвіна, повідомляє The Independent.

Виснажений птах не міг навіть пересуватися, а його пір'я було забруднене нафтою. Бразилець забрав пінгвіна додому, вимив його і виходив. Після того, як птах - його назвали Дімдіном - оговтався, Перейра де Соуза хотів відпустити його назад в океан, але пінгвін прожив у чоловіка ще 11 місяців. Після зміни оперення пінгвін зник, а через кілька місяців знову повернувся до свого рятівника.

І тепер щороку в червні пінгвін припливає до свого друга, долаючи тисячі кілометрів, і живе з ним до лютого. За словами Жуана, пінгвін з кожним роком стає все лагіднішим і щасливішим при зустрічі.

Біолог, який брав інтерв'ю у Перейри де Соуза для Globo TV, зазначив, що Жуан вважає Дімдіна частиною своєї родини. Пінгвін думає так само - під час зустрічі з Жуаном він крутить хвостиком і пищить від захвату. Бразилець каже, що у них з Дімдіном особливі стосунки, якщо птах полишає тисячу інших пінгвінів і припливає до нього на такий довгий час.

Чоловік розповів: "Пінгвін дозволяє торкатися до нього тільки мені. Він лягає на коліна, дає купати себе, годувати сардинами та брати на руки". "Я люблю пташину, як власну дитину, і вважаю, що пінгвін любить мене", - сказав Перейра в інтерв'ю.

Імовірно, пінгвін відпливає від Жуана в місце проживання інших його родичів - на узбережжі Патагонії в Аргентині. Магелланові пінгвіни живуть 25 років і славляться своєю вірністю - вони залишаються з одним і тим самим партнером до самої смерті.

Як повідомляв 5.ua, найстаріша людина Австралії в'яже крихітні светри для недужих пінгвінів

Попередній матеріал
Засідання так званого "Верховного суду Криму" щодо заборони Меджлісу перенесли
Наступний матеріал
Українські лікарі досі не отримали дозвіл оглянути Савченко - МЗС
Loading...

Пінгвіна, який під час повені втік із Тбіліського зоопарку до Азербайджану, відправили додому

Пінгвін, який втік із Тбіліського зоопарку під час повені, дістався до кордону з Азербайджаном

У Японії 3 місяці шукали пінгвіна, що втік з океанаріуму

Пінгвіни відкрили новий сезон на лондонській ковзанці

Найбільший у Європі вольєр для пінгвінів відкрився у Лондонському зоопарку

У Австралії невідома тварина нападає на пінгвінів