Кадр із відео

Кіт, який спить попри чіпляння мавпи, став зіркою інтернету

  Користувачі соцмереж активно поширюють відео, на якому мавпеня бавиться зі сплячим котом.

  Як повідомляє американське видання Time, відео з'явилося у Facebook-спільноті Biologia Total. "Зберігати спокій - це основне", - говориться в описі відео.

  На відео кіт відпочиває, ігноруючи мавпеня. В певний момент грайлива тварина іде геть, залишивши кота у спокої. Але за кілька секунд вона повертається до кота і знову з перемінним успіхом проганяє від нього сон.

  За версією каналу JukinVideo в YouTube, цей кліп увійшов до переліку "кращих відео місяця" за серпень 2015 року. Тільки одну з його версій, опубліковану 27 серпня, переглянуло майже 250 тис. користувачів.

  Нагадаємо, у серпні в інтернеті було опубліковано відео, на якому мавпеня пересувається верхи на собаці. Як виявилося, примат не використовує свого друга - навпаки, собака піклується про молоду мавпу, яка залишилася без матері.

  "На мою думку, дружба різних видів тварин абсолютно природна. Так, наприклад, собакам можуть не подобатися деякі інші собаки і, навпаки, вони можуть відчувати симпатію до інших тварин. Тварини дуже вибагливі в тому, з ким хочуть дружити", - розповів доктор Марк Бекофф, який досліджує емоції тварин.

  Попередній матеріал
  Кабмін звільнив заступника глави ДФС Лікарчука - Яресько
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: Бойовики продовжують чинити провокації
  Loading...