radiosvoboda.org

Березень 2016-го визнали найтеплішим місяцем за всю історію метеоспостережень

  Попередні одинадцять місяців також стали рекордсменами

  Фахівці з'ясували, що березень 2016 року виявився найтеплішим за всю історію метеорологічних спостережень, хоча й попередні місяці також ставили температурні рекорди, повідомляє Naked Science

  Про те, що минулий березень став найтеплішим за всю 137-річну історію метеоспостережень, заявили експерти Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США. Прикметно, що попередні одинадцять місяців також стали рекордсменами, що свідчить про загальну тенденцію підвищення температури на планеті. Загалом 2016 рік має всі шанси встановити абсолютний температурний рекорд. У NASA ймовірність цього оцінюють у 99%.
   
  За інформацією видання, це явище може мати далекосяжні наслідки. Так, посуха, з якою зіткнулися Кіпр, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Палестина, Сирія і Туреччина у 1998-2012 роках, стала найсильнішою за останні 900 років. Багато фахівців попереджають, що в майбутньому зміна клімату призведе до затоплення багатьох прибережних регіонів, у результаті мільйонам людей доведеться шукати кращого життя на інших територіях.
   
  Висловлювалися різні гіпотези щодо причин глобального потепління. Зараз домінує припущення про те, що це пов'язано зі збільшенням концентрації парникових газів, яке, в свою чергу, викликано діяльністю людини.

  Як повідомляв 5.ua, науковці вважають, що до 2100 року через глобальне потепління Тихий та Атлантичний океани піднімуться на 2 метри.

  Попередній матеріал
  У Міноборони розповіли, скільки українців покличуть до війська у травні-червні
  Наступний матеріал
  На сьогодні українська газотранспортна система завантажена на 50% - Коболєв
  Loading...

  Gotham Greens побудувала гігантську теплицю в Чикаго

  Відзавтра в Україні прогнозують суттєве потепління

  В Італії фіксують аномальне потепління