У Києві таксист відмовився везти пасажирів, які заявили, що ненавидять українську мову – епічне відео

Самовладанню водія Толіка може позаздрити кожен

У мережі з’явилося відео, на якому київський таксист на ім’я Толік відмовляється везти двох пасажирів, які заявили, що ненавидять Україну і українську мову, пише "Дивогляд".

На відео, знятому відеореєстратором, видно, як пасажирка Ірина, що сидить на задньому сидінні, каже, що ненавидить українську мову. Тоді водій зупиняється і каже, що поїздку завершено і далі він пасажирів не повезе.

Після цього до конфлікту приєднується третя дійова особа – пасажир Тарас, що сидить на передньому сидінні. Він починає вимагати, щоб поїздка продовжилася, бо він вже заплатив гроші. Після образ і погроз фізичного насильства водій повертає клієнту всю суму. Однак і після цього Тарас, який називає себе "блатним киянином, який народився на Бессарабці", відмовляється покидати салон машини.

Майже 10 хвилин пасажир розповідає, як він ненавидить Україну, українців, українську мову, Майдан і "всіх цих націоналістів". Весь цей час Толік спокійно пояснює йому, що він живе в Україні, тому повинен поважати її мову і закони. Зрештою пасажир Тарас зривається на крик і таки виходить з машини.

Але тут починається наступна фаза. Тепер вже пасажирка Ірина відмовляється виходити, а Тарас матюкається на неї і заявляє, що вже порозумівся з Толіком і поважає його думку.

У всій цій ситуації найбільше дивує витримка і самовладання водія, який дуже спокійно розмовляв із пасажирами і жодного разу не підвищив голос. А в кінці Тарас навіть потис Толіку руку.

Здається, якби у кінці водій не сказав, що не підтримував Майдан, то він цілком міг би стати справжнім національним героєм.

Дивіться також: "Имею право": у Хмельницькому поліцейський, який прибув на виклик, відмовився спілкуватися українською мовою – відео

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше