Шалений капелюшник: як український дизайнер підкорив головних голлівудських модниць

Все почалося з Instagram

30-річний український дизайнер Руслан Багінський одягнув у свої капелюшки десятки зірок і відомих Instagram-блогерок. Серед його клієнток — Мадонна, Белла Хадід, Шерон Стоун, Кеті Перрі, Сальма Гаєк, Джіджі Хадід. Але як це йому вдалося?

Хлопець, який народився і виріс у Львові, почав працювати стилістом у 20 років, та за кілька років він зрозумів, що хоче робити саме капелюхи. В одному з інтерв’ю він розповів, що надихався роботами Александра Макквіна, Джона Гальяно, Філіпа Трейсі. У його рідному місті не було майстрів, які виробляли стильні капелюхи, тому він вирішив зробити це сам. Вчитися теж не було в кого, тому творець-самоучка все дізнавався з книжок і іноземних блогів.

Свою першу колекцію Багінський створив за фінансової допомоги батьків. Та згодом талант хлопця дав свої плоди і він найняв на роботу всю родину, а мама стала керівником виробництва.

Самого себе Руслан називає не капелюшником, а міллінером — людиною, для якої головні убори - це мистецтво, а не просто аксесуар.

Зараз жоден молодий бренд не обходиться без своєї сторінки в Instagram. Кілька років тому, коли капелюшки від Багінського вже стали доволі популярними у соцмережах, він вирішив співпрацювати із зірками без посередників і пропонувати їм свої головні убори. Так, наприклад, було із супермоделлю Беллою Хадід, яку вважають найкрасивішою жінкою світу.

Згодом молодого талановитого дизайнера помітили і інші відомі зірки. Про творця "розкішних капелюшків" писав також The New York Times. Видання відзначило особливий стиль, якій вирізняє Багінського, а також наголосило, що для дизайнера дуже важливо зберегти виробництво саме в Україні. "І не лише для того, щоб давати робочі місця місцевим людям. А щоб показати світу стиль і культуру України".

Перша поява Белли Хадід у капелюшку Руслана Багінського

Мадонна

Шерон Стоун

Сальма Гаєк

Кеті Перрі 

Геллі Беррі

Ірина Шейк

Зараз капелюшки від Руслана Багінського можна придбати в інтернет-магазинах, і ціни на них стартують від 5 тисяч грн. Та у найближчих планах дизайнера з’явитися у найкращих магазинах Мілана, Лондона та у Канаді.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше