МКФ "Молодість"

На ювілейній "Молодості" покажуть близько 200 фільмів і навчатимуть кінематографістів

"Молодість"

"Молодість" відбудеться у гібридному форматі з 29 травня до 6 червня

У четвер, 6 травня, відбулася друга пресконференція 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість".

На ній організатори анонсували програму з близько 200 фільмів, розповіли про індустрійну секцію для кінопрофесіоналів, представили ведучих церемоній відкриття та нагородження, а також показали офіційні відеоролики фестивалю.

Ведучими церемоній стали телевізійники Людмила Барбір і Єгор Гордєєв та актори Ірма Вітовська й Тарас Цимбалюк.

До програм фестивалю цьогоріч уперше долучиться міжнародний конкурс дебютів у документальному кіно. А індустрійна секція матиме відразу три блоки: перший серіальний пітчинґ, перший документальний пітчинґ і міжнародний ринок копродукції Boat Meeting.

Директор Італійського інституту культури в Україні Едоардо Крісафуллі анонсував пересувну виставку "Сторіччя. Федеріко Фелліні у світі", яка відбудеться в Музеї кіно Національного центру Олександра Довженка з 4 червня по 25 липня. Відкривати її до Києва прибуде небога італійського класика, Франческа Фабрі-Фелліні — вона також режисерка.

Під час презентації офіційного кампейну фестивалю партнери "Молодості" Radioaktive Film та Fedoriv Agency показали три відеоролики зі слоганом "В роздумах над вічним не пропусти "Молодість".

Відкриватиме ювілейний кінофестиваль стрічка "Вавилон ХХ" Івана Миколайчука, яка у 1979 отримала  на 10-й "Молодості" відзнаку "За найкращий художній фільм". Відвідати покази можна буде у кінотеатрах Києва або ж онлайн на платформі фестивалю. Вже зараз доступні 4 різновиди абонементів: Cinephile, Industry, Student, Press.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ