Ed Sheeran

Ед Ширан став батьком

фото medium.com

Подружжя до останнього приховувало новину про вагітність

Відомий британський музикант Ед Ширан та його дружина Черрі Сіборн стали батьками. Про це сам співак у вівторок, 1 вересня, повідомив у своєму Instagram.

Новонароджену дівчинку назвали Ліра Антарктика.

"Минулого тижня за допомогою дивовижної команди акушерів Черрі народила нашу прекрасну і здорову дочку Ліру Антарктику Сіборн Ширан. Ми просто закохані в неї. І мама, і дитина почуваються чудово, і ми на 9-му небі від щастя. Ми сподіваємось, що ви поважатимете нашу приватність зараз", написав Ширан.

Починаючи від грудня, коли подружжя дізналося про вагітність, співак оголосив про творчу перерву, щоб максимально часу присвятити своїй дружині. Однак пара до останнього приховувала, що чекає на дитину, не лише від ЗМІ, а й від рідних.

За даними Forbes, Ед Ширан є найбагатшим британським музикантом, віком до 30 років. Його статки становлять 200 мільйонів фунтів, 40 із яких він заробив за останній рік.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!ПРОКОМЕНТУЙТЕ