"Нє понял": на газовому форумі в Ірані Путіна залишили без перекладу

Twitter / Дмитрий Смирнов

Іранці не надали ані перекладачів для делегації РФ, ані перекладача з російської для тлумачення промови Путіна.

Російська делегація на газовому форумі в Ірані потрапила в курйозну ситуацію. Про це повідомив російський журналіст з кремлівського пулу Дмитро Смирнов у своєму Twitter.

Він написав, що на початку форуму російська делегація почала дивно метушитись. Із фото видно, що Путін зло зціпив зуби, а голова МЗС РФ Лавров відвернувся назад і з кимось лається. Як виявилось, делегацію РФ залишили без перекладу. "Почався газовий форум. Знаєте, чому так озирається наша делегація? Іранці не забезпечили переклад на російську, забули", - написав Смирнов.

На цьому путінські негаразди не завершились. Коли президент РФ почав зачитувати з папірця свою промову, виявилось, що перекладу його слів з російської теж немає. Тож Путін був змушений замовкнути і з заціпенілим виразом чекати, доки організатори знайдуть когось, хто зможе витлумачити його слова гостям форуму.

Зі знанням російської на зібранні було зле. Як повідомив журналіст, форум експортерів газу об'єднав 12 країн, серед яких Нігерія, Венесуела, Гвінея і навіть Тринідад і Тобаго. Більш-менш втямити, чого хоче Путін, міг лише президент Туркменістану, але й той скористався знанням російської для того, щоб нарікати на те, що російська інтервенція у Сирії шкодить авіасполученню над Каспійським морем.

Нагадаємо, на початку року єгипетські музиканти познущались з Путіна напрочуд невдалим виконанням російського гімну.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ