Фотографи зняли на Монблані найбільшу в світі панораму

in2white.com

Група фотографів створила панораму з 70 тисяч знімків, зроблених на горі Монблан.

Фотограф Філіппо Бленіні та його команда восени 2014 року провели 35 годин на висоті 3500 метрів, знімаючи фотографії. Ще два місяці вони витратили на обробку, повідомляє сайт 500px ISO.

Панорама, зроблена на другий після Ельбрусу найвищій горі Європи, має у фінальному варіанті розмір 35 гігапікселів. Якщо роздрукувати її на папері, вона займе площу футбольного поля. Роздивитися панораму найбільшу в світі можна на сайті проекту - In2White.

Нагадаємо, видання National Geographic проводить 27-ий щорічний фотоконкурс тревел-фотографій. До 30 червня будь-який охочий фотограф-аматор або професіонал може подати заявку на участь у конкурсі, надавши найяскравішу, на його думку, світлину, яка була зроблена під час подорожі. Видання презентувало серію робіт, які беруть участь у Traveler Photo Contest. Серед них - вражаючі знімки поля тюльпанів з висоти пташиного польоту, Левиної Голови в Південно-Африканській республіці, квітучої сакури в Токіо, а також інші фотороботи, які демонструють красу нашої планети.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ