Прокуратура РФ перевіряє відео з новоросійськими кадетами, які танцюють тверк на танку Т-34

фото ura.ru

Прокуратура Краснодарського краю Російської Федерації перевіряє історію появи в інтернеті відеоролика з тверкінгом новоросійських кадетів на танку.

Своє власне розслідування проводить Новоросійський кадетський козачий корпус, курсанти якого на відеозаписі танцюють тверк на танку Т-34, повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на офіціозні російські ЗМІ.

Як виправдовується директор навчального закладу Андрій Лактюшкін, запис був зроблений ще в 2011 році, коли кадети готувалися до участі в крайовому конкурсі КВН. Завданням учасників танцю – за словами Лактюшкіна – було "показати в жартівливій формі, що служити в армії не так важко". Учасники танцю, які вже закінчили навчання, стверджують, що нікуди відеозапис не викладали.

Запис танцб відбувався на території меморіалу "Мала земля". На відео кадети одягнені в одні плавки, виконують досить відвертий танець під популярну зарубіжну композицію.

Керівництво кадетського корпусу уже назвало поява відеоролика напередодні Дня Перемоги "провокацією".

Нагадаємо, 25 квітня суд Новоросійська до різних термінів арешту засудив трьох дівчат, які станцювали тверк на тлі меморіалу "Мала земля" і розмістили відеоролик танцю в інтернеті.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ