"Принц Гаррі" вступив до полку "Азов" і встановив на позиції прапор Англії

фото "Азов" / Facebook

Його представив "Томас Міллер" – друг ще одного бійця "Азову", "Ештона Катчера".

Відео з таким повідомленням з’явилось на сторінці полку "Азов" у Facebook.

У полку його прокоментували так: "Ряди "найомніків-каратєлів" поповнюють все нові й нові добровольці".

На хостингу YouTube відео розміщене на зареєстрованому сьогодні каналі "Новоросия Today" (саме так – з одною "с"). Воно підписане у стилі, який пародіює повідомлення російських ЗМІ та пабліків у соцмережах: "Англійці воюють в Широкиному за хунту. Це відео було знайдено на телефоні полоненого карателя з батальйону "Азов". На ньому американець, який раніше вивісив прапор америки (так в тексті – Ред.) в Широкиному представляє свого друга британця Гаррі. Не довго залишилося найманцям топтати землю Донеччини".

На оприлюднених кадрах боєць, який називає себе "Томасом Міллером", англійською мовою з сильним слов’янським акцентом представляє нового бійця полку – "принца Гаррі". Той намагається щось розповісти, але його перериває обстріл, тому він встигає лише вилаятись і згадати місто, з якого начебто прибув – Лестер, тож достеменно невідомо, чи говорить цей "британський принц" англійською.

В іншому епізоді "принц Гаррі" з вигуком "This is Sparta" встромляє прапор Англії у бруствер.

Нагадаємо, місяць тому "Томас Міллер" і "Ештон Катчер" вивісили прапор США над Широкиним і записали звернення до Кисельова.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ