Топ-8 найбільш вражаючих книгарень у світі (ФОТО)

nv.ua

Провідний міжнародний журнал про архітектуру і дизайн інтер'єрів Architectural Digest склав рейтинг найбільш вражаючих книжкових магазинів у світі.

Як пише видання "Новое время", у рейтинг увійшли вісім найоригінальніших книжкових магазинів світу з сучасними і креативними інтер'єрами, створеними найвідомішими архітекторами і дизайнерами.

Оригінальний інтер'єр книгарні Cook & Brook в Брюсселі створювало архітектурне бюро Delacroix & Friant. Магазин ділиться на дев'ять зон, кожна з яких наділена унікальним стилем. Книги тут можна зустріти скрізь: на полицях, журнальних столиках, в комодах і навіть на стелі.

Фото: nv.ua

Книжковий магазин The Last Bookstore розташувався в старій будівлі банку в Лос-Анджелесі. Головною прикрасою і родзинкою інтер'єру магазину є самі книги, композиції з яких перетворюються на арки, фрески і тунелі. На першому поверсі розташувалися зони для відпочинку, де покупці можуть розслабитися і погортати вподобану книгу.

Фото: nv.ua

El Ateneo Grand Splendid - один з найвідоміших книжкових магазинів планети, розташований в столиці Аргентини Буенос-Айресі на проспекті Санта-Фе. Будівля була спроектована як приміщення для театру архітектором Перо-і-Торресом Арменгоей і відкрита в травні 1919 року. В кінці 1920-х років театр був перепрофільований у кінотеатр, а в 2000 році після реконструкції тут був обладнаний магазин книготорговельної мережі Ateneo.

Фото: nv.ua

Fang Suo Commune - магазин для любителів літератури в Ченду, провінція Сичуань, загальною площею 4 тис. кв м, знаходиться під землею. В інтер'єрі сховища знань, як називають магазин його власники, переважають бетон, мідь і залізо, за допомогою яких дизайнерам вдалося створити драматичну атмосферу.

Фото: nv.ua

Книжковий магазин Livraria Cultura в Сан-Паулу є концептуальною розробкою архітекторів бразильського бюро Studio MK27. Для оздоблення стін, підлоги і стелі використовувалася деревина, а деякі бічні стіни облицьовані білим ламінатом, що робить простір приміщення більш легким і просторим.

Фото: nv.ua

Інтер'єр книгарні Daikanyama T-Site був розроблений фахівцями архітектурної фірми Klein Dytham Architecture. Він розташований в будівлі торгового комплексу на зразок кампусу, спроектованого для японської фірми-гіганта Tsutaya, що спеціалізується на продажі книг, відео і аудіоматеріалів. Інтер'єр книгарні вдало доповнений світловою грою, створеною за допомогою ламп і підсвічування.

Фото: nv.ua

Книжковий бутик видавництва Assouline розташований в неокласичному будинку в центрі Лондона, спроектованому ще в 1922 році найбільшим представником британської архітектури сером Едвіном Лаченсом. Завдяки своєму затишному інтер'єру магазин більше нагадує бібліотеку приватних особняків. Крім того, в книжковому магазині можна знайти гастрономічний бар, де подають такі вишукані страви, як фуа-гра та іспанський хамон.

Фото: nv.ua

Сучасний книжковий магазин Saraiva в Ріо-де-Жанейро, розташований на чотирьох поверхах у будинку великого торгового центру, об'єднує в собі бібліотеку, місце для відпочинку і бутик. Архітектори студії Studio Arthur Casas створили простий і доброзичливий інтер'єр, використавши в якості основного матеріалу деревину бразильського горіха і ексклюзивну керамічну плитку для підлоги, виготовлену за індивідуальним замовленням.

Фото: nv.ua

ПРОКОМЕНТУЙТЕ