Сімʼя мандрівників кожні 2 роки змінює країну: яке місце їх найбільше вразило (фото)

38-річний діджей Кріс Оберман у 2018 році вирішив залишити рідний Роттердам, щоб вирушити у незвичайну пригоду разом із родиною – відтоді він, його дружина та їхній син, якому зараз лише десять місяців, живуть у різних куточках світу

З 2022 по 2024 рік Кріс мешкав в Ербілі, що в Іраку, і вважає це місто найкрасивішим з усіх, які йому вдалося побачити. Попри те, що він спостерігав за польотами ракет над містом і чув вибухи дронів, що траплялися всього в кількох кілометрах від його дому, Кріс має виключно теплі спогади про цей регіон. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

"Ірак – це не лише зона бойових дій. Ця країна має дві сторони, і я побачив обидві. Тут дуже низький рівень злочинності, а люди завжди готові прийти на допомогу. Природа вражає своєю красою – гори вкриті снігом, водоспади й чудові каньйони", – поділився Кріс.

Однією з наймальовничіших локацій, яку він досліджував протягом свого дворічного перебування на Близькому Сході, став район Чоман, розташований приблизно за 150 кілометрів від Ербіля.

"Саме в таких подорожах починаєш усвідомлювати, наскільки різноманітний і відмінний від очікувань цей світ", – підкреслив мандрівник.

До Іраку сім'я Оберманів жила у Китаї з 2019 по 2022 рік. Це був абсолютно новий досвід для Кріса, який порівняв життя в Китаї з хаотичністю та масштабністю цієї країни.

"Китай – це величезна й божевільна країна. Якось я лише ненадовго вийшов з дому, і вже через кілька хвилин біля дверей стояла поліція, звинувачуючи мене в порушенні карантину. Я тоді подумав: "Як вони взагалі дізналися, що я пішов?", – згадує Кріс.

На сьогодні родина оселилася в Сеулі, столиці Південної Кореї. Кріс зазначає, що Південна Корея – це повна протилежність Іраку. Він порівнює її з Китаєм через велику кількість заборон і обмежень, однак акцентує на підвищеній вологості, яка робить пересування під час спеки особливо важким.

Наступним етапом їхніх пригод стане Південна Америка. Сім'я вже почала вивчати іспанську мову, готуючись до чергового переїзду та нових відкриттів.

Раніше "Дивогляд" писав, що мандрівниця назвала європейську країну, де вона "почувалася здобиччю".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше